Deník Alison - překlad

Alison´s Pretty Little Diary • 2. část překlad

20. března 2011 v 19:00 | Mišul
a druhá část je tu.

OPĚT PŘIPOMÍNÁM .. NEKOPÍROVAT BEZ ZDROJE JINAK SE MNOU BUDETE MÍT PROBLÉMY .. A TO TĚŽKÝ =D

Jen tam tak seděly, čekaly. Něco mi říkalo, že tyhle holky neměly vůbec v plánu setkat se na mém dvorku ve stejnou dobu. Když po sobě začly pokukovat a postupně se k sobě blížily, tak jsem si dal aza pravdu. Spencer na ostatní panovačně mávla rukou. Holka s růžovými proužky na to šlátka svou pitomou nohou na náš perfektně upravený trávník. Baculatá holka se uculila a začla si namotávat pramen svých divně hnědých vlasů na prst. Plavkyně zase provinilě stála na hřišti. "Byla sem tu první!" sykl někdo. "Hele já sem tu byla ještě před tím než ty!" jiná zas fňukala. "A já sem zase před chvílí viděla tebe, jak vycházíš z baráku!"
Najednou sem si byla docela jistá, proč tu jsou a co chtějí ...
Chtěla jsem se z jejich rozhovoru dozvědět víc, ale najednou jsem ucítila ruku na mým rameni. Jako obvykle, zažrala jsem se do rozhovoru jiných. Takový mi DiLaurentis jsme - z venčí vypadáme perfektě, ale všechno, co děláme je boj. Když to skončilo, můj brácha Jason nahlas zavrčel, rozrazil zadní dveře a dupal po dvoře. Utekly. Chtěla jsem na něh zařvat. Tak jak to děláš dycky ty.

Alison´s Pretty Little Diary • 1. část překlad

19. března 2011 v 19:58 | Mišul

A TADY JE PROJEKT ČÍSLO DVĚ. MOŽNÁ STE SI VŠIMLI, ŽE JSME VČERA ZVEŘEJNILY DENÍK ALISON. Je pouze v Aj..

tento projekt je jen krátký . ale jedná se o překlad toho deníku.

není to úplně doslova, některé věci sem si domyslela, aby to nebylo tak strohý, ňáký ty dovětky, ale smysl zůstavá pořád stejný. Zítra nebo potítří vynde další část.
 
 

Reklama