Postavy

6. března 2011 v 21:50 |  others info


HANNA MARIN
Hanna je pořád špatná z toho, že ji a matku opustil otec. Hanna je shopaholička. Jednou ukradne sluneční brýle, ale brzy na to ji policie zatkne a její máma to musí žehlit "službičkami" jednomu z policistů. Přestože je Hanna pěkná a oblíbená, vždycky ji bude trápit její vzhled a váha, protože se jí neustále vrací vzpomínky na doby, kdy žila Alyson a Hanna měla o pár kil více.. taky se jí přezdívalo Baculka Hanna. Pro svou matku udělá cokoliv a kvůli neustálým tajnostem s A ztrácí svého kluka Seana.
Její tajemství: krádeže v obchoděARIA MONTGOMERY
Pro Ariu je na prvním místě rodina, avšak tíží ji tatinkova aféra s jednou z jeho studentek. Poté, co se vrací z ročního pobytu s rodinou na Islandu, se v jedné hospodě seznámí s Erzou, který je její nový učitel angličtiny. Oba dva musí být opatrní, aby na jejich vztah nikdo nepřišel.
Její tajemství: tatínkovi aféry, vztah s učitelem angličtiny

EMILY POLE
Emily pochází z vojenské rodiny. Po smrti Alyson chodila s jedním klukem ze střední, ale jen do doby, než se přistěhovala nová dívka Maya do města, přímo do domu její kamarádky Alyson, co které byla Emily zamilovaná. Maya Emily okouzlila natolik, že Em přestává s krytím své sexuality a prozradí to i svým rodičům. Její matka se s tím nedokáže smířit. Emily byla také první, která začla Tobymu věřit, že není vrahem Aly.
Její tajemství: milovala Aly, je lesbička
SPENCER HASTINGS
Spencer byla největší rivalkou pro Alyson. Je chytrá a vnímavá. Byla vychovávána k vítězství a nejlepším výsledkům stejně jako její sestra Mellissa, které nejdřív zničila zasnoubení s Ianem a poté s Wrenem. Ze začátku si Spence myslí, že právě Toby zabil jejjí kamarádku, ale postupem času se její názor změní a z ní a Tobyho se stanou přátelé.
Její tajemství: Líbání s Ianem a Wrenem
"A"
A je pravděpodobný vrah Alyson, který holkám znepřijemňuje život svými SMS a skutkami. Bere to jako odplatu za škaredé chování Alyson k jejímu okolí. Zná všechny tajemství holek. Nejspíše je A dvou tváří, protože na jedné straně srazil Hannu autem, na druhé zachránil Ariia Erzu. Nikdo neví, kdo A je..ERZA FITZ
Erza je nový učitel na Rosewoodské střední. Je velice oblíbený nejen u svých kolegů, ale i studentů. Ještě před nástupem do školy potkává v jednom podniku Ariu. Je to láska na první pohled. Ale při nástupu do školy se to změní. Jejich vztah je chvíli nahoře, chvíli zase dole. Oba dva musí být neustále napozoru, aby je nikdo nenachytal.

ASHLEY MARIN
Ashley je rozvedená matka Hanny. Žije pro svou práci a je neustále na drátě se svými spolupracujícími. Jejím snem je se stát první prezidentkou McManus&Tate. To je firma, ve které pracuje. Měla krátký vztah s Darrenem Wildenem kvůli krádežím její dcery.

ALISON DiLAURENTIS
Alison, jinak také Aly, je dívka, kvůli které se toto vše odehrává. Dívka, kterou zabil neznámý pachatel, který si nejspíš A. Během svého života Alyson nebyla moc oblíbená. Všem dávala posměšné přezdívky a vymýšlela různé lsti. Nejhorší byla hození zápalné láhve do domu Tobyho, kde byla zrovna jeho sestřenka Jenna, která přišla o zrak. Ten, kdo ji zabil je pro ostatní "hrdina", protože mohou znovu volně dýchat.

JENNA MARSHALL
Jenna je dívka, která kvůli hloupému nápadu Aly přišla o svůj zrak. Dříve udržovala více než přátelství poměr se svým bratrancem Tobym, kterého chce i teď zpět, ale Tobb už nechce. Hanna, Aria, Spencer a Emily se domnívají, že Jenna má něco společného s A.

TOBY CAVANAUGH
Toby je nenápadný a podivínský kluk z ulice. Jeho život nebyl nikdy zrovna procházka růžovým sadem. DOkud žila Aly, dělala m ze života peklo a po smrti také, protože v době jejího nálezu měla na sobě svetr, který ji dal osudnou noc Toby. Lidé začli vraždu Alison házet na Tobyho, kterého to samozřejmě ničí. Jako první mu začně věřit Emily a podporovat ho. Poté, co uvidí Spencer Tobyho choulet se u popelnic pochopí, že Toby opravdu není vrah a stanou se z nich přátelé.

IAN THOMAS
Ian je manžel Melissy. Vzali se až napodruhé, protože poprvé Melissu "podváděl" s Spencer. Teď se opět vrátil a vzal si Melissu, se kterou čeká dítě. Ian je svým způsobem záhadný, a proto i on dostal nálepku: MOŽNÁ JE A.

ELLA&BYRON MONTGOMERY
Rodiče Arii. Byron donedávná skrýval rok starou nevěru před svojí ženou, ale "díky" A to vyšlo najevo. Ella se brzy odstěhovala, že potřebuje být chvíli sama. Na Byronovi zůstala starost o děti.

MAYA St. GERMAIN
Maya je nová dívka ve městě, která se nastěhovala do domu zesnulé Alison. Jako první se s ní setká Emily, se kterou brzy nato začli navazovat více jak přátelský vztah a díky Maye si Emily uvědomila kým je a přestala se stydět za svoji orientaci. Ale matka Emily našla v Mayie batohu mariuhanu a Maya byla posnána do nápravného zařízení.

MELISSA HASTINGS
Melissa je starší dokonalá sestra Spencer, ale příliš upjatá. Ze začátku se objevuje se svým snoubencem Wrenem, kterého ale načapá se Spencer. Brzy nato se opět sejde s Ianem a bez vědomí ostatních se vezmou. Melissa pak zjistí, že je i Ianem těhotná. Její vztah se sestrou Spencer není zrovna dokonalý.

MONA VANDERWALL
Od začátku seriálu byla Mona nejlepší kamarádkou Hanny. Lidi na škole ji dříve znali jako šprtku, ale teď je z ní okouzlující slečna. Ale je to doopravdy tak dobrá kamarádka Hanny? Podle jejího chování i sama Hanna o tom pochybuje.

PAM FIELDS
Pam je matkou Emily, která se asi nikdy nesmíří se sexuální orientací její dcery, ale přesto ji bude vždy milovat.

LUCAS GOTTESMAN
Lucas je místní "šprt", kterýho Alison nikdy neměla ráda, avšak Hanna se s ním díky práci na ročence sblíží a Lucas se do ní zamiluje. Ale je tu jeden háček - pro Hannu je jen kamarád. Tuto situaci neunese a začne se chovat jak naprostej blb.

NOEL KAHN
Jeden z největších borců školy, do kterého byla Aria kdysy zamilovaná. Později uvidí Ariu a pana Fitze, jak se líbají v autě a snaží se Fitze vydírat.

CALEB RIVERS
Caleb je nový kluk na škole, o kterým si všichni šuškají jako o potížistovi. Je machr přes techniky, a protože utekl svým pěstoupů, přespával ve škole, dokud na to vedení nepřišlo. Potom mu azyl nabídla Hanna a začla se z toho vyvíjet láska. Ale i u Caleba je možnost, že má něco společného s A.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama